ZAPISY

WEŹ UDZIAŁ W GRZE!

 

Są takie okazje i propozycje w życiu, których nie należy odrzucać. To jest jedna z nich!

Jeśli jesteś osobą studiującą, interesującą się marketingiem, która chce sprawdzić swoją wiedzę i zdolności, a przy tym dobrze się bawić, to dobrze trafiłeś!

Już w sobotę, 12 maja, o godzinie 8:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26) rozpocznie się dwunasta edycja Marketing Challenge. To wydarzenie warto zapisać w kalendarzu!

By wziąć udział w grze zbierz trzyosobową drużynę, złożoną ze studentów i maksymalnie jednego absolwenta do 28 roku życia oraz podaj następujące dane w formularzu: imiona i nazwiska członków zespołu, maile, numer telefonu lidera, dane dot. studiów (wydział, kierunek, uczelnia, rok nauczania) i rozmiar koszulek.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

[vc_column_text] [/vc_column_text][button size=”full_width” type=”normal” target=”_blank” text=”REJESTRACJA” link=”http://bit.ly/zapisyMCH18″][vc_column_text] [/vc_column_text][vc_column_text]

Jeżeli nie macie trzyosobowego zespołu lub macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, piszcie na naszego e-maila mch.marketeam@gmail.com lub zostawcie nam wiadomość na Facebooku. Jeśli jesteście już pewni, że pojawicie się 12 maja w dniu gry, to zapraszamy Was także do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać dodatkowe informacje na temat dnia gry.

 

 

 

 

Prawdę mówiąc, nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia!