title

WEŹ UDZIAŁ W GRZE!

Są takie okazje i propozycje w życiu, których nie należy odrzucać. To jest jedna z nich!

 

Jeśli jesteś osobą studiującą, interesującą się marketingiem, która chce sprawdzić swoją wiedzę i zdolności, a przy tym dobrze się bawić, to dobrze trafiłeś!

 

Już w sobotę, 13 maja, o godzinie 8:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Matejki 22/26) rozpocznie się jedenasta edycja Marketing Challenge. To wydarzenie warto zapisać w kalendarzu!

 

Czym jest Marketing Challenge? To marketingowa gra miejska stworzona przez Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM, dziejąca się w Łodzi od 2006 roku. Pozwala uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności – nie tylko marketingowe, ale związane również z zarządzaniem czasem, kreatywnością czy też sprawną komunikacją.

 

By wziąć udział w grze zbierz trzyosobową drużynę, złożoną ze studentów i maksymalnie jednego absolwenta oraz podaj następujące dane w formularzu: imiona i nazwiska członków zespołu, maile, numer telefonu lidera, dane dot. studiów (wydział, kierunek, uczelnia, rok nauczania) i rozmiar koszulek.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany, kliknij w przycisk poniżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

 
REJESTRACJA
 

Jeżeli nie macie trzyosobowego zespołu lub macie jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, piszcie na naszego e-maila gra@marketeam.pl lub zostawcie nam wiadomość na Facebooku. Jeśli jesteście już pewni, że pojawicie się 13 maja w dniu gry, to zapraszamy Was także do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie będziemy zamieszczać dodatkowe informacje na temat dnia gry.

 

Prawdę mówiąc, nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia!