O grze

Marketing Challenge to niecodzienna gra miejska, która łączy dobrą zabawę z rozwojem osobistym. Nie jest to kolejny konkurs sprawdzający stan wiedzy uczestników. Celem w tym projekcie jest wykorzystanie teorii w praktyce przez naszych graczy oraz skupienie się na cechach takich jak dobra komunikacja, kreatywność, szybkie podejmowanie decyzji czy pracy w grupie.

Marketing Challenge ma pokazać, że marketing nie jest narzędziem, które służy jedynie do promocji produktu czy usługi. Projekt ten polega na rozwiązywaniu studiów przypadku, które odbywają się w różnych punktach miasta. Umiejętne korzystanie z marketingu, połączenie wiedzy i umiejętności praktycznych, przy odpowiednim zarządzaniu czasem sprzyja wygranej. Przydatne owszem mogą okazać się też inne umiejętności, takie jak zręczność, spryt, zdolność analitycznego myślenia czy kreatywność zespołu.

Wspólna pasja, cele oraz czas, który spędzamy razem sprawiają, że tworzymy grupę wyjątkową, jednak nadal otwartą – zarówno na nowych ludzi jak i wyzwania.


Ponad

1
osób wspierających organizację


Około

50
uczestników w każdej edycji


Ponad

1
firm współpracujących