Kategorie
Od zespołu

Nowy skład!

Zaczyna się kolejny rok akademicki, tak więc rozpoczął się też kolejny rok przygotowań do nowej edycji Marketing Challenge!

 

W tym roku będzie to jubileuszowa, dziesiąta edycja naszej gry miejskiej. Dlatego też, chcąc zadbać o jak najlepszą atmosferę w kolejnym wydaniu MCH, potrzebowaliśmy nowej, świeżej krwi, pełnej zapału do pracy, jak i pomysłów.

 

W tegorocznej edycji zabraknie dwóch osób, które zajmowały się grą w poprzednim roku – ubiegłorocznego koordynatora, Wojciecha Walasa oraz Żanety Kutner. Jeszcze raz dziękujemy za świetną współpracę, życzymy kolejnych, udanych wyzwań w waszym życiu i liczymy na to, że nie będzie to wasz ostatni kontakt z Challengem.

 

Edycję 2015/2016 poprowadzi członek zespołu z zeszłego roku – Jakub Cichawa, a z członków starego składu naszego koła naukowego – MarkeTEAM, wspomagać go będą Maciej Janik i Patrycja Skrzypniak, zajmujący się poprzednią edycją, podobnie jak Kuba.

 

Jeżeli zaś chodzi o nowe osoby w naszym zespole, to w tym roku będzie ich aż pięć! I wszystkie z nich są kobietami! Natalia Hajszprych, Gabriela Karbowska, Gabriela Klimecka, Lucyna Korycka i Aneta Olejniczak zasiliły nasze tegoroczne grono!

 

Coś czujemy, że nasze nowe koleżanki wprowadzą nowe, świeże pomysły oraz świetną atmosferę przy tej edycji! Będzie czad!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *