Kategorie
Od zespołu

Kilka informacji od nas!

Cześć! Dawno nie było nowych notek od nas, na naszej stronie. Niemniej, jest kilka informacji, które chcemy Wam przekazać, w związku z tegoroczną edycją Marketing Challenge!

 

Pierwszą z nich jest temat tegorocznej edycji – mianowicie MARKETING PRZYSZŁOŚCI. Radzimy Wam zapoznać się lepiej m.in. z nowymi technologiami – m.in. wirtualną i rozszerzoną rzeczywistością, obecnymi działaniami firm, jak CSR i współpracą z tłumem.

 

Drugą sprawą, jest to, że możecie zobaczyć już część z naszych tegorocznych partnerów gry. Na pierwszy ogień poszła część naszych partnerów medialnych. Z czasem będziemy ujawniać kolejnych z nich. Jeśli jesteście ciekawi, kto z nami współpracuje w tym roku, to obserwujcie zakładkę „Partnerzy 2016” w menu naszej strony.

 

Ostatnią, trzecią sprawą jest zmiana daty naszej gry. W związku z ustaleniem terminu Juwenaliów Uniwersytetu Łódzkiego na 14 maja, w dniu w którym miała odbyć się nasza gra – Marketing Challenge, postanowiliśmy przełożyć dziesiątą edycję na tydzień później, czyli 21 maja. Pragniemy, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani i nie musieli wybierać między koncertami a marketingowym wyzwaniem.

 

Cóż, na obecną chwilę od nas to tyle. Obserwujcie nasze kanały społecznościowe – fanpage koła i projektu na Facebooku, oraz nasze strony internetowe by być na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *